Zpětná vazba
 

Kontrola Plagiátorství

Kontrola plagiátorství detekuje zdvojení vašich výzkumných prací, blogů, úkolů a webových stránek. Zkopírujte a vložte svůj obsah do níže uvedeného textového pole a poté klikněte na tlačítko zkontrolujte plagiátorství.

Sem vložte text

Čistý text
Limit: 0 / 800 slov / hledání Celkový počet znaků: 0
4.12
922 Recenze
img
500 000+

Šťastní zákazníci po celém světě

3 800 000+

Šeky

7 let

vynikající práce

 • Pokročilé algoritmy
 • Neomezená délka textu
 • Interaktivní výsledky
 • Reporty ke stažení
 • Přísná důvěrnost

Hluboké hledání

Díky hloubkovému vyhledávání tento nástroj kontrola plagiátorství zajistí hloubkovou kontrolu podobnosti. Naše algoritmy se ponoří hluboko do světa internetu a hledají v rozsáhlé knihovně zdrojů, aby vám přinesly co nejpřesnější a nejdůkladnější test plagiátorství výsledky.

Kontrola Plagiátorství Zdarma

Bojíte se o originalitu svého textu? Pomůžeme vám!

Představujeme vám řešení pro kontrolu plagiátorství ve vašem textovém obsahu pomocí naší kontrola plagiátorství zdarma. Použijte a získejte kompletní průvodce, abyste své pochybnosti odstranili. Tuto webovou aplikaci jsme vytvořili pomocí pokročilé technologie a s ohledem na potřeby našich uživatelů, abychom jim poskytli co nejpřesnější výsledek s procenty.

Nyní snadno zkontrolujte plagiátorství online pro jakýkoli obsah a získejte ty bezchybné výsledky, které jsou pro vás krásně organizované.

Jak zkontrolovat duplikaci pomocí naší kontrola plagiátorství?

Co je to plagiátorství? A jeho důsledky!

Jednoduše řečeno, vzít kousek něčích nápadů a prezentovat je jako své, je plagiát. Je to nezákonný čin a duplicitní obsah může vašemu SEO velmi ublížit. Zabíjí to také vaši pověst a loajalitu zákazníků. Můžete také studovat více o plagiátorství z Wikipedia. To jsou některé z důvodů zjištění duplikace vašeho obsahu před kliknutím na „publikovat“ nebo odesláním příslušnému orgánu.

 • Pokud provozujete webové stránky, blog nebo online obchod a publikujete plagiátovaný obsah (ať už vědomě nebo jinak), dělali byste si srandu z důvěry svých zákazníků a z celkového uživatelského dojmu. To se může časem promítnout do špatných prodejů, snížení příjmů nebo dokonce uzavření. Můžete provést ruční kontrolu nebo použít naši nejlepší plagiátorství kontrola detekci duplikace z obsahu.
 • Pokud jste student a nakonec budete učiteli zasílat plagiáty, možná zjistíte, že ztrácíte vážné výsledky, své výsledky uložte pomocí naší kontrola plagiátorství online pro studenty.
 • The Students who duplicated others' data possess bad writing and research skills. These individuals must develop the skill to produce unique and fresh content because they cheated in the past.
 • Plagiarism may result in legal consequences, particularly when someone copies copyrighted data for financial gain. The consequences could include charges and, in more serious cases, imprisonment.

Proč originalita a jedinečnost obsahu záleží?

Obsah je nejdůležitějším prvkem webové stránky, protože rozhoduje, zda webové stránce pomůže získat vysokou pozici ve vyhledávačích a přilákat návštěvníky, či nikoli. Přilákat zákazníky a vyhledávače není hračka, protože obsah vašeho webu musí být kvalitní. Jednou ze základních vlastností vysoce kvalitního obsahu je originalita a ta určí jeho hodnocení na stránkách s výsledky vyhledávání.

Pokud je váš obsah plagiátován již dostupnými informacemi na webu, váš web se zraní a jeho pozice ve výsledcích vyhledávání dříve nebo později drasticky klesne. Na druhou stranu jedinečnost obsahu dá lidem důvod, aby si v tomto konkurenčním prostředí vybrali váš web před ostatními. Pokud se potýkáte s takovými problémy a chcete se zbavit této nepříjemnosti, pak jednoduchým východiskem je použít náš plagiátorství kontrola.

Proč upřednostňovat naše kontrola plagiátorství online?

Někteří lidé přistižení při plagiátorství v akademických nebo tištěných médiích tvrdí, že plagiát provedli neúmyslně. Pokud se chcete vyhnout podobnosti, musíte použít nástroj pro kontrolu podobnosti. Zaručujeme vám přesné a spolehlivé test plagiátorství Výsledek! Toto program na plagiátorství vám může pomoci detekovat podobný obsah na webu analýzou vašeho obsahu do posledního detailu, řádek po řádku.

Dilema svobodných vs. Placené služby

Kontrola plagiátorství poskytuje bezplatné a placené služby. Lidé si často pletou mezi volbou bezplatné nebo placené služby a považují bezplatnou službu za nekvalitní a placenou za prémiovou. Samozřejmě existují určité rozdíly v placených a bezplatných službách, ale nesouvisí to s kvalitou služeb nabízených naším antiplagiátorský systém.

 • Increased word limit (Premium users can check up to 30,000 words per search).
 • Comparison feature (Compare two files or URLs to scan for plagiarism).
 • Work as a Team (Our similarity checker enables users to collaborate within a single account).
 • Add citations (Cite sources in MLA, APA, and Chicago styles).

We provide a wide range of plans, including the following:

PlánySlova na vyhledávání pro Kontrola Plagiátorství

1. Základní plán1,000 slov

2. Podnikatelský plán1,500 slov

3. Podnikový plán2,000 slov

4. Firemní plán10,000 slov

5. Exkluzivní plán30,000 slov

Vyberte si plán, který vám vyhovuje

Porovnat funkce a ceny

FAQs

Plagiarism is using someone else’s words or ideas and presenting them as your own. Anyone can study Wikipedia for additional information about duplication. It has been further classified into different types, which include:

 • Global plagiarism: passing off someone else’s work as your own.
 • Verbatim plagiarism: copying someone’s words directly.
 • Self-plagiarism: reusing your past work.
 • Patchwork plagiarism: copying and using data from different sources.
A certain percentage of plagiarism is acceptable in a paper depending upon the institute. Some colleges give the leverage of up to 15% of plagiarism, while others have a strict policy to maintain it under 5%.
Our plagiarism scanner keeps the confidentiality of the work submitted by its users. It doesn’t store your uploaded text in its databases, so you don’t need to worry about it. However, we don’t claim that other utilities don’t steal your work, as we aren’t responsible for the services offered on different platforms.

Naši zákazníci milují to, co děláme