Polityka zwrotów i anulowania

Przed zakupem jakiegokolwiek planu na Plagiarismchecker.co zapoznaj się z naszą Polityką zwrotów i anulowania. Oferuje szczegółowy opis swoich usług i funkcji. Dlatego zakłada się, że kupujący przejrzeli wybrane przez siebie plany i są zadowoleni z jakości przed podjęciem decyzji o ich zakupie.

Potwierdzenie płatności

Po dokonaniu płatności potwierdzenie zostanie wysłane do klienta e-mailem w ciągu następnych 24 godzin.

Powrót

Użytkownicy, którzy chcą poprosić o zwrot pieniędzy, mogą to zrobić w ciągu 7 dni od zakupu. Po 7 dniach Plagiarismchecker.co nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zwroty lub spory.

Całkowity zwrot pieniędzy

Użytkownicy, którzy nie wykorzystali swojego planu, otrzymują pełny zwrot pieniędzy.

Częściowy zwrot pieniędzy

Użytkownikom, którzy zużyli określoną liczbę zapytań zgodnie z zakupionym planem i opłatami manipulacyjnymi, zostanie przyznany częściowy zwrot pieniędzy.

Zwrotne

Zwrot jest oferowany tylko w planach z planami z automatycznym odnawianiem.

Nie refundowane

  • 1. Plany bez automatycznego odnawiania nie kwalifikują się do zwrotu kosztów.
  • 2. Plany roczne są całkowicie bezzwrotne.
  • 3. Dodatki nie podlegają zwrotowi.
  • 4. Po bezpłatnym okresie próbnym, jeśli subskrypcja zostanie aktywowana, nie będzie podlegała zwrotowi.
  • 5. Zwroty kosztów za plany zakupione po obniżonych cenach i ofertach specjalnych nie są akceptowane. Wszelkie prośby w tej sprawie nie będą rozpatrywane.

Proces zwrotu pieniędzy

Możesz otrzymać zwrot pieniędzy za zakupiony plan, przesyłając formularz kontaktowy na Plagiarismchecker.co. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą na podany przez Ciebie adres e-mail, gdy tylko otrzyma Twoją prośbę o zwrot pieniędzy.

Zwrot pieniędzy za plan

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszego planu, skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni od zakupu. W przeciwnym razie nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek spory i zwrot pieniędzy, nawet jeśli pakiet jest całkowicie nieużywany. Ponieważ nasz produkt jest dobrem niematerialnym i nieodwołalnym, jest objęty 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

  • · Zwroty zostaną dokonane przy użyciu pierwotnego sposobu płatności i zostaną przetworzone w ciągu 10 do 45 dni, w zależności od banku, który wydał kartę kredytową/debetową.
  • · Po otrzymaniu kwoty zwrotu zgadzasz się zaprzestać korzystania z Plagiarismchecker.co.
  • · Plagiarismchecker.co zastrzega sobie prawo do wyłączenia konta dla refundowanego planu.

Ważność planów

Plan, który możesz kupić na Plagiarismchecker.co, może być ważny przez 1 miesiąc, 3 miesiące lub 6 miesięcy. Po upływie tego okresu żadne pozostałe zapytania nie będą ważne i będziesz musiał kupić nowy plan.

Anulowanie Planu

Klienci, którzy nie chcą już korzystać z naszych usług, mogą to zrobić na jeden z następujących sposobów:

  1. Użytkownicy mogą anulować swoje subskrypcje w swoich profilach.
  2. Skontaktuj się z nami w celu anulowania, co zajmie około 2-3 dni, aby przetworzyć Twoją prośbę.

Akceptacja niniejszej Polityki

Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z niniejszą Polityką zwrotów i anulowania. Składając zamówienie na którykolwiek z naszych produktów, potwierdzasz, że przeczytałeś niniejszą Politykę zwrotów i anulowania oraz że zgadzasz się iw pełni akceptujesz jej warunki. Jeśli nie zgadzasz się lub w pełni akceptujesz warunki niniejszych Zasad zwrotów i anulowania, prosimy, abyś nie kupował żadnego z naszych planów.

Proszę Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych zasad zwrotu pieniędzy i anulowania.

Zrzeczenie się odpowiedzialności: Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w warunkach niniejszej Polityki zwrotów i anulowania.